Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Aparat za balansiranje

Shitet nga: Donka 05 Dhj 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Aparat za balansiranje direkno na trkalo na voziloto bez istoto da se demontira.

Cena po dogovor.
Leaflet
Në fillim