Avtomatska kamionska peralna

Shitet nga: Goce 28 Jan 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ohër
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Se prodava avtomatska kamionska peralna visina na perenje 4,70 m so podno perenje i robowash
vreme na perenje e 15min za sleper
max dolzina 28m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim