Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Pumpa za tocenje maslo

Shitet nga: Donka 05 Dhj 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Se prodava pumpa za tocenje na maslo. Cena po dogovor.
Leaflet
Në fillim