Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Presa za avto limari

14 600 MKD

Shitet nga: presa 28 Nën 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Presata e 10 tonska, za avto limari, nova, ne koristena uvezena od Svajcarija
Leaflet
Në fillim