Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masina za perenje avtomobili

350 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: DUNLOP POROJ 07 Maj 17:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tetovë
Masina za perenje za avtomobili komplet so boca za pena.
DUNLOP POROJ
070224827
DUNLOP POROJ
OPREMA ZA VULLKANIZER 0 EUR
KAMIONSKI DEMONTERKI 56' 0 MKD
Kompresor 0 MKD
Balanserka avtomatska Corghi 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione