Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AVTOMATSKA PERALNA ZA AVTOMOBILI

5 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДПТУ ЖИТО ДООЕЛ Велес 05 Sht 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Се продава автоматска перална "ISTOBAL"
цената е со вклучен ддв
ДПТУ ЖИТО ДООЕЛ Велес
070 354 867
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione