Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sauna i masazni kamenja

Shitet nga: Marijana 11 Dhj 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Strugë
Se prodava 'Sauna' skoro nova malku koristena, zaedno so masazni kamenja!
Cena po dogovor!
Marijana
070305489
Leaflet
Në fillim