Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masina za sladoled cattabriga i carpigiani masini

Shitet nga: ice cream 18 Pri 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gostivar
se prodiova masini za sladoled edna e cattabriga i edna e carpigiani moze da se proverete na sekoe vreme poz
ice cream
070534885
Leaflet
Në fillim