Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Profesionalna oprema i elementi za GASTRONOMIJA

0 MKD

Shitet nga: Lux Metal Gostivar Dje 07:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gostivar
Site vidovi Razladni Topli i Neutralni Vitrini !!!!
Oprema od inox Profesionalni :
Hoteli...Restouranti...Fast Food...Lounge Bar...Kujni...Pekari...Slatkari !!!!

Te gjitha llojet e paisjeve me te Ngrohet Ftot(Frigorifer) edhe Neutrale!!
Pajisjet e bëra prej çeliku inox Profesional për gastronominë:
Hoteli...Restourants ... Fast Food ... Lounge Bar ... Kuzhina ... Furra buke ... Ëmbëlsira !!!!
www.luxmetal.mk
mob:+389 78 270 777 (viber-whats app)
Lux Metal Gostivar
078-270-777
Leaflet
Në fillim