Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Invertar od restoran Itno

0 MKD

Shitet nga: Sashko 07 Mar 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kavadar
se pradava itno invertar od restoran

Shank - 250e
Stol - 500den
Masa - 1200den
Kafemat La Pavoni so melnica - 250e
Pecka za pica so 2 relni - 250e
Pecka za pica so 1 relna - 200e
frizider - 50e
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione