Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Aparat za sladoled

Shitet nga: Bbbbb 08 Gush 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Aparat za sladoled mnogu dobro raboti, hitno...
Ekstra cena
Leaflet
Në fillim