Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masina za secenje leb

0 MKD

Shitet nga: alibaba 04 Mar 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
prodavam masina za secenje leb i vaga za merenje
alibaba
078464697
Leaflet
Në fillim