Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Frizider

20 000 MKD

Shitet nga: Antonio 20 Qer 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
Dvostran frizider , edna strana za odrzuvanje druga na mrznenje , sostojba dobra.
Cenata e fiksna
Në fillim