Kafemat La Scala Carmen 2 racki

Shitet nga: Ilija 07 Qer 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Radovisht
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Prodavam Kafemat LA SCALA model CARMEN so 2 racki poluavtomatski zaedno so melnica Emonec i deporator...Kafematot e koristen mnogu malku!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim