Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Restoranski sporet i dr inventar

1 000 EUR

Shitet nga: Борче Несторовски 21 Gush 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Resnjë
Се продаваат ресторантски шпорет за печење и готвење со 4 рингли на плин и релна. Работна маса за во ресторан Иго Љубљана. Шпоретот и масата може да се продадат и оделно.
Борче Несторовски
075 356833
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione