Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPREMA ZA PEKARA

Shitet nga: Jovan 11 Dhj 01:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Комплет опрема за пекара
- Работна росвајна маса (фрижидер)
- Работна пица маса (фрижидер)
- Печка + ферментациона комора
- Росвајно лавабо + ферментациона комора
- Росвајни висечки елементи
- Изложбени витрини со помошни маси
- Саламорезница
- Фритеза
- 30 Тепсии за бурек и 20 плехови 40х60
- Количка за складирање на плехови
Leaflet
Në fillim