Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masi i stolcinja

7 000 MKD

Shitet nga: Marija 22 Tet 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodavaat masi i stolcinja vo odlicna sostojba, kupeni novi pred 6 meseci. Vkupno 4 masi i 16 stolcinja.
Masickite se so dimenzii 60x60 cm, visina 74cm. Stolcinjata se so dimenzii 45x45 cm, visina 80 cm.
1 masa i 4 stolcinja - 7000 denari.
4 masi i 16 stolcinja - 25 000 denari
Leaflet
Në fillim