Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

OPREMA ZA PRODAZBA NA KOLACI PECIVA I TORTI

0 MKD

Shitet nga: Андријана 14 Gush 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava nova profesionalna oprema za prodazba na kolaci, peciva, torti i slicno pogodna za slatkarnici, pekari i restorani.
Opremata se sostoi od:
Frizider - 2.000 evra.
Masi so stolici - 700 evra
Sijalici mali - 800 den - parce.
Luster - 7.500 den.
Vitrina - 500 evra.
Vaga nova- 8.000,oo den.
Fiskalna kasa synergy 250 - 9.000,oo den.
tel. za kontakt 070/ 698-493
Андријана
070/ 698-493
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione