Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se prodava ITNO

1 EUR

Shitet nga: Martin 03 Tet 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
📣Masa: 140 na 80 i 120 na 80: 40€
📣Kocka masa:80>80: 20€
📣Dvospratna pecka za pici: 400€
📣Komplet 20m prskalki so kompresor: 600€
📣Stolici: 8€
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione