Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Cador za terasa 3m x 3m

0 EUR

Shitet nga: DEAN ORGANDZIEV 31 Mar 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Cador boja zelena za terasa 3metra x 3metra ,so postolje i betonski ploci cena 390 euro i saksii za restoran 9 parcinja vkupno 100euro
DEAN ORGANDZIEV
+38970219309
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione