Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Pecka salamander

600 EUR

Shitet nga: Erkin 23 Dhj 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam pecka(salamander), nova, nekoristena. Pogodna za toplenje i zapekuvanje lepcinja, pici i sl.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione