Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Profesionalna ugostitelska oprema

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Zlatni Race 01 Pri 22:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Izrabotuvam profesionalna ugostitelska oprema spored Vashite potrebi
plinski pechki,
plinski sporeti,
fritezi i fritezi za mekici
plinski skari
skari na kjumur
gorilniciza podgotovka na zimnica
plinski palachinkari
a isto taka profesionalno servisdiram site vidovi na plinski uredi vo restorani i kompletno opremuvam kujni(inoks masii, lavaboa i dr)
Zlatni Race
Izrabotuvam profesionalna ugostitelska oprema spored Vashite potrebi plinski pechki, plinski sporeti, fritezi i fritezi za mekici plinski skari skari na kjumur gorilniciza podgotovka na zimnica plinski palachinkari a isto taka profesionalno servisdiram site vidovi na plinski uredi vo restorani i kompletno opremuvam kujni(inoks masii, lavaboa i dr)
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Karl Libkneht 86 Tregoje në hartë
078358368
Zlatni Race
078358368
Në fillim