Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ПРОИЗВОДСТВО И СЕРВИСИРАЊЕ НА УГОСТИТЕЛСКА ОПРЕМА

123 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Inoks Dizajn 02 Pri 13:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Profesionalno Kujna Za Restaurani,

Najkvalitetni i Najpovolni Ponudi

Samo Kai Inoks Dizajn Dizajn

TELEFONI ZA KONTAKT:
070/572-490
075/202-141

Complete equipment for your restaurant, lunch bar or cafe, sandwich, bakery, market ...
Production and import of professional baking and catering equipment.
Everything in one place,, Inoks Dizajn
Inoks Dizajn
БРАВАРИЈА, ЖЕЛЕЗАРИЈА, ЛИМАРИЈА И ТЕНДИ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
075260911
Inoks Dizajn
075260911
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione