Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sank

900 EUR

Shitet nga: anastasija 10 Shk 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
prodavam celosna oprema za kaffe bar :sank celiot izraboten od drvo -900e, niski stilovi so masi, visoki stolovi so masi ,separe ,taburetki
anastasija
070225703
Leaflet
Në fillim