Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mikser za testo

0 MKD

Shitet nga: Xxxx 08 Jan 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava mikser za testo za picerii i pekari, rabotna masa 1mx1m inox i lavabo so eden otvor inox.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione