Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Aparat za sladoled

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Pekarska Oprema 19 Qer 18:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Caprigiani Italija komplet inoks so 3 vkusa
Celosno repariran so pumpi i motor koj izvonredno rabotat.
Pekarska Oprema
070348867
Në fillim