Nargile shisha

Shitet nga: Bme 07 Qer 03:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkup
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Nargile shishinja se doneseni od germania 100% orginal i naj kfalitetni so faktura smetka kade se kupeni i se PROFESJONALNI za lokali upotreba
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim