Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Paravan tenda ograda panel zardinieri

3 200 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: EMI MEDIA 02 Pri 10:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
EMI MEDIA
Pomosen krevet so dusek hotel shtrat dhe dyshek 6 999 МКД
CITROEN C8 2.2HDI DIESEL -05 3 390 ЕУР
Svadbi svecensti balerini muzicko show -
Inverter car 12V 24V 1 199 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
параван,тенда,ограда,панел за ресторан,градина,продавница или друго со диманзии 94cm x 180cm x 11cm и постоље 45cm изработен од челична конструкција и дрво

panel, tent, fence, panel for restaurant, garden, shop or other with dimension 94cm x 180cm x 11cm and stand 45cm made of steel construction and wood

panel, tendë, gardh, paneli për restorant, kopsht, dyqan apo të tjera me përmasë 94cm x 180cm x 11cm dhe të qëndrojë 45cm bërë nga çeliku dhe druri


EMI MEDIA
Delovi za kompjuteri i dodatoci ,galanterija i oprema
Vizitoni faqen e biznesit tonë
NARODEN FRONT 23 /5-2 Tregoje në hartë
+38970219309
EMI MEDIA
+38970219309
EMI MEDIA
Fiscal thermal label printer bar code scanners 85 ЕУР
INOX ROSTFRAJ GASTRO oprema lavabo lavaman -
Electro Voice zvucnici folës të rinj EV ZLX 12P 444 ЕУР
LADILNIK FRIZIDER frigorifer REFRIGERATOR 230 ЕУР
Në fillim