Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

pizza food delivery bag торба куфер за пица храна

33 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: EMI MEDIA Dje 00:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
EMI MEDIA
frizider ladilnik bar refrigerator 1 ЕУР
Facebook page sell 13 900 ЕУР
MIXER MIKSER BLENDER ZA TESTO 599 ЕУР
Inox oprema vitrini sadoper lavabo vitrinë lavaman 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Торба ( куфер ) термо за испорака на храна со различни големини:
pizza delivery bag

35 x 35 x 21 cm = 1.999 ден
45 x 45 x 21 cm = 2.199 ден.
41 x 41 x 49 cm = 5.599 ден.

цените се без ддв18%
EMI MEDIA
Delovi za kompjuteri i dodatoci ,galanterija i oprema
Vizitoni faqen e biznesit tonë
NARODEN FRONT 23 /5-2 Tregoje në hartë
+38970219309
EMI MEDIA
+38970219309
EMI MEDIA
CD-R DVD-R CD DVD DISC BOX cd ddv kutii 0 ЕУР
AUDIO CASSETTE DECK VICTOR JVC TD-V621 330 ЕУР
CAR HI-FI FM TRANSMITER BLUETOOTH 599 МКД
Celicna kolicka na trkala rrota çeliku mbi rrota 1 999 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione