Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sporet rerena plin gas skara pizza pecka inox

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: EMI MEDIA 16 Gush 09:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
EMI MEDIA
Kupuvam frizider vitrina 0 МКД
Podium Skenë Podium scena bina 17 900 МКД
Android Smart TV Box LDK IV-519 Quad Core 1 700 МКД
Apteka stalaza polica vitrina trap raft vitrinë 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Нови апарати за професионална кујна изработени по највисоки стандарди од фирмата Булмац :

ШПОРЕТ со четири горилници ( рингли ) на плин ...560 еуро
ШПОРЕТ со рерна ( печка ) и четири горилници .... 1100 еуро
Скара со димензии 900 x 700 x 850 mm и плоча 10мм ....660 еуро
Печка за пица мини ( 4) пици 610 x 610 mm ....560 euro
Печка за пица мaкси ( 4) пици 900 x 900 mm ....880 euro
EMI MEDIA
Delovi za kompjuteri i dodatoci ,galanterija i oprema
Vizitoni faqen e biznesit tonë
NARODEN FRONT 23 /5-2 Tregoje në hartë
+38970219309
EMI MEDIA
Electro Voice zvucnici folës të rinj EV ZLX 12P 444 ЕУР
REKLAMNO NADVORESNO PANO FLUORESCENT 90 ЕУР
EPSON LQ-300 3 500 МКД
GEJMERSKI STOLICI GAMING CHAIR 100 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione