Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vinarija Sank Bure fucite e veres

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: EMI MEDIA 05 Maj 23:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
EMI MEDIA
HYBRID FULL HDD PLAYER INTEX 1 299 МКД
NEW audio cassette tape audio kaseti 250 МКД
Double bed krevat dopio dvoen krevet 199 ЕУР
Celicna kolicka na trkala rrota çeliku mbi rrota 1 999 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
750 еуро Шанк 4 ( четири ) метри долг
270 еуро Винско буре со метално-железно постоље
270 еуро винарија голема 290cm x 100cm x40cm како на сликата
винартија, разни форми и димензии

750 euro Shank BAR 4 (four) meters long
270 euro Wine barrel with metal iron stand
270 Euro winery large 290cm x 100cm x40cm as the picture
winery, various forms and dimensions

750 euro BAR Trungu 4 (katër) metra i gjatë
270 euro Fuçi verë me qëndër hekuri metalik
270 Euro verëra të mëdha 290cm x 100cm x 40cm si foto
punishte vere, forma dhe dimensione të ndryshme
EMI MEDIA
Delovi za kompjuteri i dodatoci ,galanterija i oprema
Vizitoni faqen e biznesit tonë
NARODEN FRONT 23 /5-2 Tregoje në hartë
+38970219309
EMI MEDIA
+38970219309
EMI MEDIA
IP kameri videonadzor levelone pixcord 25 ЕУР
DUSHEK MATTRESS 90x200 39 ЕУР
Frizider ladilnik staklena vitrina coca cola 244 ЕУР
CD DVD Lens cleaner citac  pastruese 199 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione