Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masini za kafe

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Brazilian Kafe Dooel Struga 05 Shk 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Strugë
Se prodavaat aparati za kafe kafemati FAEMA I PAVONI + mlin cena po dogovor .
Za poveke informacii na br 075 220 879 ili 070 362 267
Brazilian Kafe Dooel Struga
075 220 879 , 070 362 267
Leaflet
Në fillim