Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Furna-pecka na plin za beli peciva kifli leb pizza

250 EUR

Shitet nga: Kire 09 Dhj 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Pecka/Furna na plin za pecenje na beli peciva ,meso ili slicno.Peckata e inoksna ,nova neupotrebuvana.
Gratis odat i tri pleha SO DIMENZII 55SM X55 SM.
Dimenzija na peckata 60sm x 60 sm.
Dostava do vasha adresa po kargo niz cela Makedonija.
Kontakt 071-205-262 Kire
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione