Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vitrina za sladoled

1 550 EUR

1 900 EUR

Shitet nga: Hisa1 26 Pri 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
se prodava vitrina za sladoled od 12piksni so 2 motori mnogu dobro socuvena i raboti bez nikakvi problemi
Leaflet
Në fillim