Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

INVENTAR ZA RESTORANT

Shpallja e kompanisë Shitet nga: RB 10 Gush 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Se prodava inventar za kuzina

- rabotni masi
- frizideri
- skara, izgradena na masa+
(friteza i drzac za toplo jelo)
- mikrovalna
- šporet za meso

SITE SE VO DOBRO SOSTOJBA, se izgleda!!!


Cena: pod dogovor!

Leaflet
Në fillim