Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Frizideri vo odlicna sostojba

250 EUR

Shitet nga: Frizider 14 Qer 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vinicë
Friziderot e vo odlicna sostojba Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme Samo seriozni kupuvaci dimenzii: Visok 150cm Sirok 50cm
Frizider
078389036
Leaflet
Në fillim