Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Frizideri

10 EUR

Shitet nga: Stevan 27 Qer 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продаваат два фрижидери за во продавница.
Едниот е за одржување, а другиот за длабоко. Цена по договор.
Në fillim