Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Horizontalna razladna vitrina 3.8 metra

Shitet nga: Dimitar Velkovski 23 Mar 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Хоризонтална витрина должина 3.8 метра во работна одлична состојба !
Германско производство.

Цена по договор !
Dimitar Velkovski
070307504
Leaflet
Në fillim