Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Frizider Vitrina

Shitet nga: Jovan 29 Nën 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Se prodava frizider vitrina pogoden za vo market ili pekara. Friziderot e vo odlicna sostojba.
Cena po dogovor
Leaflet
Në fillim