Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Oprema za prodavnici

Shitet nga: Branislav 07 Maj 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava polovna oprema za prodavnici- malku koristeni
- 2x frizider horizontalen 500 UDD UGUR
- stalazi so 5 polici -7m
- kasa pult
- digitalna vaga
Cena po dogovor.
Branislav
071687189
Në fillim