Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stalazi za nakit vo odlicna sostojba

150 EUR

200 EUR

Shitet nga: sead 22 Maj 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
se prodavaat stalazi za nakit vo odlicna sostojba.
doneseni od Danska so kristalno staklo,,
12 komada i ne se prodavaat poedinecno

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione