Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiskalna kasa

7 000 MKD

Shitet nga: Matea 19 Qer 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продава фискален апарат скоро нов. Користен е само неколку месеци, и тоа ретко. Со карактеристики : Вграден GPRS модем за комуникација
Вградена SD картичка за електронска контролна лента
Вграден крипто модул
Термален принтер Citizen MLT-288
Тастатура со 33 копчиња од кои: 12 нумерички и 21 фунционални
Операториски дисплеј: Графички трореден дисплеј со 22 карактери во линија
Клиентски дисплеј: Графички двореден LCD со 16 карактери во линија
Напојување: AC 230V (+/- 10%), 50/60 Hz
Димензии: 320 mm x 226 mm x 92 mm
Тежина: 1.680 kg
Термална хартиена ролна со ширина – 57 mm
програмирање, регистрација и извештаи за продажба до 100.000 артикли.
Групи на артикли: 99
Штандови: 99
32 карактера за име на артикал
10 карактера за цена
Директен пристап до артикли – 16 копчиња за кратко бирање
4 различни баркода за еден артикл
14 места за баркод на артикл
30 операторски имиња и лозинки
30 касиери, 4 администратори и 2 програмери
Дневни и периодични извештаи
Користење на бар код читач во автономен режим
Позиционирање и пребарување на артикл пред продажба
Дополнителни извештаи: Оператори, Штандови, Артикли, Групи, Каса …
Mоже да се види во секое време.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione