Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Inventar od dukan odličen i elektr vaga

Shitet nga: Toni 23 Nën 02:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prviot element od naslovnata slika se deli na dva dela po 160cm i širina 65-70cm,,,elementot so ogledaloto ima i osvetluvanje i dolžina 210cm a širina 70cm,tretiot element so 2 fioki e dolg okolu 250cm,,,site se praveni na konstrukcija od železni profili i na niv montirana iverika vratički,fioki,ogledalo i tn.Prodavam i elektronska vaga do 30kg koja se baždari za vo market,piljara i tn.
Leaflet
Në fillim