Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Komplet inventar za buregdzilnica

Shitet nga: Valentina 10 Korr 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam masa inox mikser,pecki,vetrina topol stol itno
Valentina
070204206
Leaflet
Në fillim