Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Novo ogledalo

0 MKD

Shitet nga: Софи 04 Mar 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продава ново огледало без никакви мани или оштетувања со рамка и специјални италијански шини за закачување на зид.
димензии:
должина 1 метар,
ширина 1,60,
дебелина на рамка 9 см
Софи
078369152
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione