Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fiskalna kasa

0 MKD

Shitet nga: bojana 18 Nën 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava fiskalna printer kasa, plateno e vo david kompjuteri 4000 den za cistenje na podatocite od drugata firma, spremna za rabota.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione