Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Digitalni vagi od 40 do 500kg

1 300 MKD

8 900 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BOLE 28 Pri 05:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
VAGITE SE NOVI30kg

150kg

300kg

500kg

VAGITE SE OD CVRST MATERIAL I SE
OTPORNI OD UDARI I VODA I SE
PREKLOPUVAAT ZA LESNO NOSENJE
BROJKITE SE ''LCD'' SE GLEDAAT I NA SONCE
IVO TEMNO (SVETAT)

PRAKAM PO KARGO
NIZ CELA MAKEDONIJA

PRECIZNOST 5g.

digitalna vaga elektronska visecka
elektronski dukan prodavnica visechka
 BOLE
Bormasina ger cirkular hilta bansek 6 700 МКД
Bosch hilta bormasina ubodna pila made in Germany 4 500 МКД
4 GUMI NOKIAN WR D4 225 55 16 IMAAT 6mm 2018GOD 6 000 МКД
5 IN 1 PILA TRIMER ZIVA OGRADA ZA VISOKI GRANKI 7 200 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione