Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Polovni profesionalni stalazi

Shpallja e kompanisë Shitet nga: EMI MEDIA Dje 10:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
EMI MEDIA
CITROEN C8 2.2HDI DIESEL -05 3 390 ЕУР
NEW audio cassette tape audio kaseti 250 МКД
Inox oprema vitrini sadoper lavabo vitrinë lavaman -
MIXER MIKSER BLENDER ZA TESTO 599 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Голем избор на половни / нови професионални сталажи и пултови рафтови панели од стакло метал и дрво за супермаркети , продавници ,бутици како и сталажи за торби ташни и друго ,цени по договор

a large selection of used / new professional shelves and console shelves panels of glass and metal timber for supermarkets , shops , boutiques, and shelves for bags and other bags , prices by agreement

një zgjidhje të madhe të përdorura / reja raftet profesionale dhe raftet tastierë panele prej qelqi dhe metali druri për supermarkete , dyqane, dyqane , dhe raftet për çanta dhe qese të tjera , çmimet sipas marrëveshjes
EMI MEDIA
Delovi za kompjuteri i dodatoci ,galanterija i oprema
Vizitoni faqen e biznesit tonë
NARODEN FRONT 23 /5-2 Tregoje në hartë
+38970219309
EMI MEDIA
+38970219309
EMI MEDIA
Mikser za testo 599 ЕУР
LED REKLAMNI PANOA LED DISPLAY 50 ЕУР
Inverter car 12V 24V 1 199 МКД
Ventilacija klimatizacija aspirator -
Në fillim