Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STALAZI METAL-STAKLO

300 EUR

Shitet nga: oglasuvac 17 Gush 02:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
PRODAVAM STALAZI METAL-STAKLO SKORO NEKORISTENI VO ODLICNA SOSTOJBA CENA MNOGU POVOLNA
078-373762 070-322825
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione