Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nova Fiskalna kasa Perfect S

7 000 MKD

Shitet nga: Hristo Arsovski 29 Nën 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Për zyrë
Nova Fiskalna kasa, neupotrebuvana od David Kompjuteri

http://www.david.com.mk/shop/fiskalni-kasi.html/fiskalna-kasa-perfect-s
Hristo Arsovski
070443473
Në fillim